Styrelse

Ordförande
Mattias Wannberg 
Mobil: 070-205 18 73
mwannberg@hotmail.com

Vice Ordförande samt ledamot

Anna Bergh
Mobil: 070-520 53 60
kungsanna72@hotmail.com

Kassör
Tomas Eriksson
Mobil: 070-524 73 54
820eriksson@gmail.com

Sekreterare
Malin Persson
Mobil: 070-309 79 29
malin.wannberg@gmail.com

Vice Kassör samt ledamot
Hans Eklund
Mobil: 070-308 52 33
hans.eklund64@gmail.com

Vice Sekreterare samt ledamot
Annelie Öhrn
Mobil: 070-4000898
annelieb_83@hotmail.com 

Ledamot
Sofia Olsson
Mobil: 073-839 79 12
sofia.olssons@hotmail.com

Suppleant 1
Ann-Sofie Forsberg 
Mobil: 070-598 00 57
anso.forsberg@gmail.com

Suppleant 2
Berit Eliasson 
Mobil: 070- 294 01 79
beriteliasson@hotmail.com


Övriga

Ordinare revisor
Olle Söderlund 

Ordinarie revisor
Eva Westerlund

Revisor
Karin Krantz Strid
Mobil: 070-590 69 57

Revisor suppleant 
Marie Inglund

Webbansvarig
Sofia Olsson 
Mobil: 073-839 79 12
sofia.olssons@hotmail.com

Valberedningen
Katarina Bergendahl (sammankallande)
Mariette Hansen
Anna Svensson

Sektorer

HUS- hundägarutbildning

Amanda Pettersson (sammankallande)
amanda_pettersson@msn.com

Katarina Bergendahl
foxmaja@hotmail.com

Git Jonare
git.jonare@gmail.com

TÄS- tävlingssektorn

Marie Sundman
cubamaken@hotmail.com

Anna Berg
kungsanna72@hotmail.com

Tävlingsanmälan

Malin Nyström
mallans@spray.se

Medlemsärenden

Sofia Olsson
sofia.olssons@hotmail.com

Tjänstehundssektorn

Mats Andersson
mats-o-andersson@telia.com

Agilitysektorn

Helana Palmqvist-Rösth
helena.rosth@telia.com

Rallylydnadssektorn

Sofia Olsson (sammankallande)
sofia.olssons@hotmail.com

Anna Berg
kungsanna72@hotmail.com

Annelie Öhrn
annelieb_83@hotmail.com 

IPO - Ansvarig
Thomas Eriksson
820eriksson@gmail.com

Webmaster

Sofia Olsson
sofia.olssons@hotmail.com

Köket

Berit Eliasson (sammankallande)
beriteliasson@hotmail.com

Lena Martinsson

Ungdomsgruppen

Mariette Hansen

Annelie Öhrn
annelieb_83@hotmail.com 

Distriktsombud
Anna Bergh
kungsanna72@hotmail.com

Plan och anläggningssektorn
Mattias Wannberg (sammankallande)
mwannberg@hotmail.com

Kjell Järsand
kjell.jarsand@telia.com

PR-ansvariga

Sofia Olsson
Sofia.olssons@hotmail.com