Styrelse

 Ordförande

Hans Kinn

Vice Ordförande samt ledamot
Mattias Wannberg
mwannberg@hotmail.com

Kassör
Kjell Englund
kassor@soderhamnsbrukshundklubb.se

Sekreterare
Siv Larsson
sekreterare@soderhamnsbrukshundklubb.se 

Vice Kassör samt ledamot
Hans Eklund
hans.eklund64@gmail.com

Vice Sekreterare samt ledamot
Anna Svensson
annasvenssons@hotmail.com

Ledamot
Anna Bergh
kungsanna72@hotmail.com

Suppleant 1
Susanne Halvarsson
susanne.halvarsson59@gmail.com

Suppleant 2

Carina Edberg 


Övriga

Ordinare revisor
Olle Söderlund 

Ordinarie revisor
Eva Westerlund

Revisor
Karin Krantz Strid

Revisor suppleant 
Marie Inglund

 

Valberedningen
Susanne Örnhav
Ann-Sofie Forsberg
Yvonne Brolin

Sektorer

HUS- hundägarutbildning

Anna Bergh (Sammankallande)

kungsanna72@hotmail.com

TÄS- tävlingssektorn

Karin Krantz-Stridh (Sammankallande)

krantzstrid@gmail.com

Tävlingsanmälan

tavling@soderhamnsbrukshundklubb.se

Medlemsärenden

 

Uthyrning av klubbstuga och Planer

Kjell Järsand

kjell.jarsand@gmail.com

 

Tjänstehundssektorn

Mats Andersson
mats-o-andersson@telia.com

Agilitysektorn

Helena Palmqvist-Rösth (sammankallande)
helena.rosth@telia.com

Rallylydnadssektorn

Siv Larsson (sammankallande)
sivlarsson79@gmail.com

Yvonne Brolin
yvonne.brolin@helsingenet.com

Maria Svensson
maria.s.svensson@gmail.com

 IPO - Ansvarig

Thomas Eriksson
820eriksson@gmail.com

Webmaster

Lena Strömstedt-Thoor
lena.soderhamnsbrukshundsklubb@outlook.com

Facebook - Vakant

Köket

Berit Eliasson (sammankallande)
beriteliasson@hotmail.com

Lena Strömstedt-Thoor

Ungdomsgruppen

Anna Svensson
annasvenssons@hotmail.com

Distriktsombud

Hans Kinn
hollierottis@gmail.com

Plan och anläggningssektorn
Mattias Wannberg (sammankallande)
mwannberg@hotmail.com

Kjell Järsand
kjell.jarsand@gmail.com

Specialsök sektionen

Carina Edberg (Sammankallande)

carina62edberg@gmail.com

Petra Stark

Katarina Bergendahl

Utställningssektorn

Lena Strömstedt-Thoor (sammankallande)
lena.soderhamnsbrukshundsklubb@outlook.com

Berit Eliasson

Karin Krantz-Stridh